Minu lemmikud ()Minu võrdlus ()Minu otsingud ()
TOYOTA APPROVED. JUST NAGU UUS. GARANTEERITUD. Toyota Approved on kasutatud autode programm, mis valib välja, kontrollib üle ja garanteerib parimad kasutatud autod, tagades Sulle täieliku meelerahu.

Tutvu Toyota Approved kasutatud autode eelistega

 24-kuuline garantii

24-kuuline garantii

Kõikidele Toyota Approved* heakskiidetud mudelitele kehtib vähemalt 24-kuuline garantii, mis tagab Sulle just sellise kindlustuskaitse ja kindlustunde, mida ootad.

* Täpsemad tingimusted leiad Toyota Approved garantiiraamatust

 24-kuuline maanteeabi

24-kuuline maanteeabi

Kõikidele Toyota Approved mudelitele pakutakse täielikku maanteeabiteenust, mis kehtib garantii kehtivusaja jooksul ning sisaldab nii Sinu kodus kui ka maantee ääres abi osutamise ja remonditöökotta toimetamise teenuseid.

 44 punkti tehniline kontroll

44 punkti tehniline kontroll

Enne müüki kontrollivad meie eriväljaõppe saanud mehaanikud kõiki Toyota Approved sõidukeid ning teostavad sõiduki täieliku tehnilise kontrolli.

 Hybrid Life Assurance

Hybrid Life Assurance

Kõikidel Toyota Approved hübriidmudelitel on kindlustus Hybrid Life Assurance kõrgepingeaku lisakaitse aastaks /15 000 km-ks* (mida saab pikendada tasulise hübriidkomponentide kontrolli läbimisel kuni auto 10 aasta vanuseni).

* Olenevalt sellest, kumb enne täitub

 Sõiduks valmis

Sõiduks valmis

Ükskõik millise mudeli valid, kõik meie heakskiidetud Toyotad on täielikult ette valmistatud, kaasa arvatud kogu iluravi, mistõttu võid turvaliselt teele asuda varem, kui arvata oskad.

 Liising   ja  kindlustus

Liising ja kindlustus

Kui oled leidnud sobiva heakskiidetud mudeli, võid kindel olla, et Toyota Liising ja Kindlustus pakub mitmeid paindlikke finantseerimisvõimalusi ja kindlustuslahendusi.

Müü oma Toyota meie juures

Hinda oma autot

Hinda oma autot

Esita hindamisvorm ja Toyota Approved edasimüüja võtab Sinuga Sinu auto hindamise asjus ühendust.

Rohkem põhjuseid heakskiidetud kasutatud Toyota ostmiseks

Toyota Approved lisagarantii

Toyota Approved lisagarantii

Vaata Toyota Approved kasutatud autode lisagarantii tingimusi.

Ava PDF-fail
Toyota Liising

Toyota Liising

Otsid finantseerimisvahendeid oma uue Toyota või heakskiidetud kasutatud mudeli jaoks? Tee valik meie paindlike liisingupakettide seast.

Hübriidsõidukite eelised

Hübriidsõidukite eelised

Ükskõik kas otsid võimalust sõidukirge värskendada, soovid vähendada transpordikulu või tahad sõidukit, mis on keskkonnasõbralik – Toyota hübriidil on palju muljetavaldavaid eeliseid.

Toyota Logo